Aicina pieteikt autordarbus

laligaba-small-logo

Aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai
Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība aicina pieteikt literārus autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA) .
Literatūras gada balvas konkursā tiks izvērtēti, nominēti un apbalvoti Latvijā 2017.gadā izdotu literāru autordarbu pirmizdevumi latviešu valodā piecās kategorijās - labākais dzejas autordarbs, labākais prozas autordarbs, labākais literatūras autordarbs bērniem, labākais ārvalstu literatūras tulkojums un spilgtākā debija literatūrā.

Līdztekus tiek gaidīti ierosinājumi speciālbalvai par nozīmīgu veikumu Latvijas literatūrā mazākumtautību vai latviešu valodā, kas neiekļaujas nevienā no minētajām kategorijām, kā arī pieteikumi mūža ieguldījuma balvai par ilggadīgu, literāri augstvērtīgu veikumu Latvijas dzejā, prozā, dramaturģijā, kritikā vai tulkošanā latviešu valodā, kā arī par būtisku ieguldījumu Latvijas rakstniecības pazīstamības veicināšanā.

Šogad jau izdotos literāros autordarbus aicina pieteikt līdz 2018. gada 1. februārim. Pieteikumi iesniedzami Latvijas Rakstnieku savienībā - Rīgā, A.Čaka ielā 37-1 pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.12 līdz plkst.16, tālrunis saziņai - 67555180. Pieteikumi iesniedzami brīvā rakstiskā formā, pievienojot 3 eksemplārus no katra autordarba. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2018.gada 1.februāris.

Balvas nolikums

Vairāk informācijas:
Andra Konste
Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tālr. 29207353