Aicina pieteikt autordarbus

laligaba-small-logo

Aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai
Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība aicina pieteikt literārus autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA) .
Literatūras gada balvas konkursā tiks izvērtēti, nominēti un apbalvoti Latvijā 2017.gadā izdotu literāru autordarbu pirmizdevumi latviešu valodā piecās kategorijās - labākais dzejas autordarbs, labākais prozas autordarbs, labākais literatūras autordarbs bērniem, labākais ārvalstu literatūras tulkojums un spilgtākā debija literatūrā.

Lasīt tālāk: Aicina pieteikt autordarbus

LALIGABA laureāti

laligaba-small-logo

Apbalvoti Latvijas Literatūras gada balvas laureāti

Piektdien, 2017.gada 21.aprīlī plkst.18 mūzikas namā „Daile” notika Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas pasākums, kurā tika paziņoti un apbalvoti laureāti katrā no piecām nominācijām, sveikta speciālbalvas ieguvēja Anita Rožkalne un mūža balvas laureāts – Uldis Bērziņš.

Lasīt tālāk: LALIGABA laureāti

LALIGABA pasniegšanas ceremonija

laligaba-small-logo

Notiks Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas ceremonija

Piektdien, 2017. gada 21. aprīlī, plkst. 18 mūzikas namā „Daile” notiks Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā tiks paziņoti un apbalvoti laureāti katrā no piecām nominācijām, sveikta speciālbalvas ieguvēja – literatūrzinātniece Anita Rožkalne, kā arī godināts mūža balvas ieguvējs – dzejnieks un tulkotājs Uldis Bērziņš par izcilu ieguldījumu Latvijas rakstniecībā un Latvijas kultūrvides un valodas bagātināšanā ar nozīmīgiem pasaules kultūrtekstiem.

Lasīt tālāk: LALIGABA pasniegšanas ceremonija